Menu

Paşapınar’a 5500 metrekarelik Parke Çalışması

Yazdır / Tarih: 2023-11-14

Orhangazi Belediyesi, Paşapınar Mahallesi'nde 5500 metrekarelik parke kaplama çalışması başlattı. Çalışma, mahallede meydana gelen sel felaketi sonrasında gerçekleştirilen altyapı düzenlemelerinin bir parçası olarak hayata geçiriliyor. Çalışma en kısa sürede bitirilip mahalle sakinlerinin hizmetine sunulacak.

Kısa Sürede Bitirilecek

Belediye Başkanı Bekir Aydın, sel felaketinin ardından yapılan altyapı çalışmalarının sonrasında parke kaplama işlemlerine geçildiğini belirterek, "Mahallemize 5500 metrekarelik parke kaplama yapacağız. İnşallah en kısa sürede bitirip hemşerilerimizin hizmetine sunacağız" dedi.

Belediye, Fen İşleri ekiplerinin yürüttüğü çalışmanın hızla tamamlanarak mahalle sakinlerinin hizmetine sunulmasını hedefliyor. Başkan Aydın sözlerinin devamında, yaşanan sel felaketine karşı gösterilen çabaların ardından şimdi de parke kaplama çalışmalarının sürdüğünü vurgulayarak, mahalle halkına daha iyi bir çevre sağlamak adına ellerinden geleni yaptıklarını ifade etti. Orhangazi Belediyesi, diğer hizmetlerinin yanı sıra Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birçok başarılı işe imza atarak bölgedeki altyapıyı güçlendirmeye devam ediyor.  Belediye özellikle kış aylarının gelmesi dolayısıyla bütün ekipleri ile şehrin tamamını kapsayan çalışmalarını sürdürecek.

Diğer Haberler