Menu

Şampiyonlar Yine Zaferle Dönüyor

Yazdır / Tarih: 2024-04-29

U-18 Elit Ligi'nde Türkiye Şampiyonası ilk turunda Manisa'da mücadele eden Orhangazi Futbol Kulübü, final maçında İzmir Güzeltepe takımını 4-2 yenerek şampiyon oldu. Bu zaferlerle birlikte Orhangazi Futbol takımı, Türkiye Şampiyonası ilk turunu şampiyon olarak tamamlayarak Türkiye Şampiyonası finallerine katılma hakkı kazandı.

Belediye Başkanı Bekir Aydın, gençlerle gurur duyduklarını belirterek, "U-18 Elit Ligi'nde Bursa grubunu birinci olarak tamamladıktan sonra Manisa'da oynanan Türkiye Şampiyonası'nın ilk turunu da şampiyon olarak tamamladık. Bizim gençler şampiyon olmayı alışkanlık haline getirmiş. Yine büyük bir başarı. İnşallah Türkiye finallerinde çok daha büyük başarılara imza atacaklar. Orhangazi Futbol Kulübü sporcularımızı ve teknik heyetimizi tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı. Final maçında İzmir Güzeltepe takımını 4-2 mağlup eden Orhangazi Futbol Kulübü, Türkiye Şampiyonası'nın ilk turunu da zaferle tamamladı. Galibiyeti getiren goller ise Batuhan ve Musab'dan geldi.

Orhangazi Futbol Kulübü, Manisa'daki bu şampiyonluğun ardından şimdi Türkiye Şampiyonası finallerinde mücadele edecek. Finallerin tarihi ve oynanacağı şehir daha sonra belirlenecek.

Diğer Haberler